Nabór na rok szkolny 2024/2025

Zapraszamy na nabór !

W dniach od 24.04.2024 r. do 15.05.2024 r. czekamy na Państwa wypełnione wnioski o przyjęcie do Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie. Wniosek (poniżej pdf)  należy wypełnić i przesłać jego skan pod adres email: pob@miasto.szczecin.pl

Przypominamy, że do Państwowego Ogniska Baletowego o przyjęcie mogą ubiegać się dzieci, które ukończyły 5 rok życia.

Przesłuchanie dzieci, których wnioski zostaną wcześniej przesłane do POB odbędzie się 17.05.2024 r. w godz. od 16:30 do 18:00.

Przesłuchanie odbędzie się w naszej placówce przy ul. Henryka Pobożnego 3 w Szczecinie.

Opłaty: Informujemy, że organem zarządzającym naszą placówką jest Urząd Miasta Szczecin. Wszystkie zajęcia w naszej placówce są bezpłatne. Naszą placówkę wspiera również Rada Rodziców, która w każdym nowym roku szkolnym ustala wysokość miesięcznej darowizny na rzecz organizacji w naszej placówce zakupu upominków, nagród lub biletów na spektakle baletowe dla naszych uczniów.