Państwowe Ognisko Baletowe w Szczecinie
-
Kalendarium
Środa, 2024-05-15
Imieniny: Dionizego, Nadziei
NAUKA ZDALNA w dniach 20-22.12.2021 oraz 03-05.01.2022
Komunikat Dyrektora Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie:
Na podstawie art. 30 b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz.U. z 2021 r. poz. 1082) Dyrektor POB zarządza co następuje:
Od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. ogranicza się funkcjonowanie Państwowego Ogniska Baletowego – placówki artystycznej. Zajęcia edukacyjnie będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Zajęcia online będą odbywały się w dniach 20-22.12.2021 r. oraz 03-05.01.2022 r. zgodnie z poniższym harmonogramem. Prosimy o zapozoznanie się z nim.
Na Państwa emaile zostaną przesłane adresy do dysków google, pod którymi będą znajdowały się linki do lekcji on-line wraz z hasłami dostępu, aby umożliwić każdemu Uczniowi udział w lekcji on-line.Linki zostaną rozesłane w dniu 18.12.2021 r. Na dyskach google będą znajdowały się również materiały do nauki w domu i zadania domowe przesłane przez nauczycieli prowadzących dany przedmiot.
Jeśli ktoś z Państwa nie otrzyma emaila z informacją bespośrednio na skrzynkę odbiorczą, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z sekretariatem.
LEKCJE ON-LINE 20-22.12.2021
PONIEDZIAŁEK 20.12.2021 |
WTOREK 21.12.2021 |
ŚRODA 22.12.2021 |
Klasy: 7 A i 7 B w godz. 16.15 – 17.50 Taniec klasyczny prowadzi p. I. Grzegorczyk platforma: ZOOM |
Wszystkie klasy 1 w godz. 16.15 – 16.45 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska Platforma: WEBEX |
Wszystkie klasy 3 w godz. 16.15 – 16.45 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska Platforma: WEBEX
Wszystkie klasy 1 Taniec ludowy w godz. 16.15 – 16.45 prowadzi p. D. Pawłowska Platforma: ZOOM |
|
Wszystkie klasy 2 w godz. 17.05 – 17.40 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska Platforma: WEBEX |
Wszystkie klasy 4 w godz. 17.05 – 17.40 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska Platforma: WEBEX
Klasy 3 A i 3 B Taniec ludowy w godz. 17.05 – 17.35 prowadzi p. D. Pawłowska Platforma: ZOOM
|
Klasy: 4 A i 4 B w godz. 18.00 – 18.50 Taniec współczesny Prowadzi p. J. Łowicz platforma: ZOOM |
Klasy: 7 A i 7 B w godz. 17.55 – 18.40 Taniec współczesny prowadzi p. D. Czaja platforma: ZOOM |
Klasy: 6 A i 6 B Taniec klasyczny w godz. 17.55 – 19.30 prowadzi p. I. Grzegorczyk platforma: ZOOM
Wszystkie klasy 2 Taniec ludowy w godz. 17.55– 18.30 Prowadzi p. D. Pawłowska Platforma: ZOOM
|
Klasy: 4A, 4B, 4C w godz. 18.45 – 19.30 Taniec ludowy Prowadzi p. A. Dąbrowska platforma: ZOOM |
Klasy: 5 A i 5 B w godz. 18.45 – 19.30 Taniec klasyczny Prowadzi p. J. Łowicz platforma: ZOOM |
|
|
Klasy: 5 A, 5 B, 6 A, 6 B w godz. 19.30 – 20.15 Taniec współczesny Prowadzi p. D. Czaja platforma: ZOOM |
Klasa 8 w godz. 19.30 – 20.15 Taniec współczesny prowadzi p. D. Czaja platforma: ZOOM |
LEKCJE ON-LINE 03-05.01.2022 r.
PONIEDZIAŁEK 03.01.2022 |
WTOREK 04.01.2022 |
ŚRODA 05.01.2022 |
Klasy: 7 A i 7 B w godz. 16.15 – 17.50 Taniec klasyczny prowadzi p. I. Grzegorczyk platforma: ZOOM |
Wszystkie klasy 1 w godz. 16.15 – 16.45 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska platforma: WEBEX |
Wszystkie klasy 3 w godz. 16.15 – 16.45 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska platforma: WEBEX
Klasa 8 w godz. 16.15 – 17.50 Taniec klasyczny prowadzi p. S. Nabet platforma: ZOOM
Wszystkie klasy 1 Taniec ludowy w godz. 16.15 – 16.45 prowadzi p. D. Pawłowska platforma: ZOOM |
|
Wszystkie klasy 2 w godz. 17.05 – 17.40 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska platforma: WEBEX |
Wszystkie klasy 4 w godz. 17.05 – 17.40 Umuzykalnienie prowadzi p. N. Czerniawska platforma: WEBEX
Klasy 3 A i 3 B Taniec ludowy w godz. 17.05 – 17.35 prowadzi p. D. Pawłowska platforma: ZOOM |
Klasy: 4 A i 4 B w godz. 18.00 – 18.50 Taniec współczesny prowadzi p. J. Łowicz platforma: ZOOM |
Klasy: 7 A i 7 B w godz. 17.55 – 18.40 Taniec współczesny prowadzi p. D. Czaja platforma: ZOOM |
Klasy: 6 A i 6 B Taniec klasyczny w godz. 17.55 – 19.30 prowadzi p. I. Grzegorczyk platforma: ZOOM
Wszystkie klasy 2 Taniec ludowy w godz. 17.55– 18.30 prowadzi p. D. Pawłowska platforma: ZOOM |
Klasy: 4A, 4B, 4C w godz. 18.45 – 19.30 Taniec ludowy prowadzi p. A. Dąbrowska platforma: ZOOM |
Klasy: 5 A i 5 B w godz. 18.45 – 19.30 Taniec klasyczny prowadzi p. J. Łowicz platforma: ZOOM |
|
|
Klasy: 5 A, 5 B, 6 A, 6 B w godz. 19.30 – 20.15 Taniec współczesny Prowadzi p. D. Czaja platforma: ZOOM |
Klasa 8 w godz. 19.30 – 20.15 Taniec współczesny prowadzi p. D. Czaja platforma: ZOOM |